Zbliżenie na reflektory Hondy Civic Type R
Zbliżenie na reflektory Hondy Civic Type R

CIAŁO I DUSZA

Opływowy kształt nadwozia podkreślony wyrazistymi liniami zdradza powiązania ze światem wyścigów samochodowych, a stylistyka najprzestronniejszego wnętrza w klasie dodatkowo to akcentuje. Nowa Honda Civic Type R to wyjątkowy hatchback, który nie ma sobie równych.

Przewiń

Prawdziwy hot hatch

Wersja Limited Edition to Type R w czystej postaci: o jej bezkompromisowym charakterze świadczą lekkie podzespoły oraz wyposażenie wnętrza ograniczone do niezbędnego minimum. Wszystko to, wraz z charakterystyczną, potrójną rurą wydechową, podkreśla wygląd samochodu, który uwielbia być na prowadzeniu.

TYPE R NA RÓŻNE SPOSOBY

Zwróć uwagę na rodzinne podobieństwo modeli Type R GT i Type R Sport Line.

Zdjęcie modelu Type R GT
Zdjęcie Hondy Civic Type R Sport Line

TYPE R SPORT LINE

TYPE R GT

Linie wnętrza

Fotele zostały ukształtowane w taki sposób, aby zapewnić dobre trzymanie w zakrętach i czucie samochodu podczas jazdy w trybie R. Jednocześnie podczas codziennej jazdy zapewniają one komfort oraz dużą ilość miejsca na nogi dla pasażerów. Niska pozycja za kierownicą i wykonane z dbałością o szczegóły, przyciągające wzrok czerwone wnętrze modelu Type R GT odzwierciedlają jego wyścigowe korzenie.

Lepsza łączność

Dzięki temu systemowi nie musisz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką, rodziną ani znajomymi.

Model korzystający z systemu rozpoznawania mowy Hondy Civic Type R.

Korzystając z funkcji rozpoznawania mowy przez Bluetooth®, można uzyskać dostęp do takich informacji jak listy odtwarzania zapisane na smartfonie.

Korzystając z funkcji Bluetooth® lub połączenia USB, można uzyskać dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie. Możliwe jest również wyświetlenie interfejsu telefonu — za pomocą funkcji Apple CarPlay® lub Android Auto™ — na 7-calowym ekranie dotykowym w celu uzyskania dostępu do aplikacji, wykonywania połączeń oraz wysyłania i odbierania wiadomości, gdy samochód nie jest w trakcie jazdy*.

Więcej możliwości połączenia

Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio AHA™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych. Po zatrzymaniu pojazdu można nawet oglądać filmy za pomocą złącza HDMI.

Zbliżenie na ekran Honda CONNECT Hondy Civic Type R.

Wybieranie funkcji na 7-calowym ekranie dotykowym Honda CONNECT przychodzi z łatwością za sprawą wyraźnych ikon.

*Tylko wybrane wersje. Dostępność funkcji Android Auto™ może ulec zmianie i różnić się w zależności od obszaru. Funkcje, zastosowania i usługi Apple CarPlay mogą ulec zmianie i nie być dostępne we wszystkich obszarach. Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc., zastrzeżonym w USA i innych krajach.