ZAPROJEKTOWANY, BY IMPONOWAĆ

Wyrazista i asertywna stylistyka - Honda CR-V to model, który oferuje wysoki standard wnętrza i zoptymalizowaną przestrzeń o wyjątkowej funkcjonalności. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu. Dzięki temu samochód oferuje wyjątkowy komfort niezależnie od czasu podróży.

  • INTERFEJS SYSTEMU INFORMACYJNEGO DLA KIEROWCY

    Wyświetlacz TFT

  • NAJWIĘKSZA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA W SWOJEJ KLASIE

    1756 litrów

Przewiń

Zobacz z bliska

Spraw, aby Twoja Honda CR-V wyróżniała się na ulicy i nadaj jej indywidualny charakter. Jasny i połyskujący, a może ciemny i szykowny lub metalizowany — jak będzie prezentował się Twój nowy samochód?

Wybierz kolor swojej nowej Hondy CR-V

Premium Crystal Red Metallic

Honda CR-V z boku w kolorze metalicznym Premium Crystal Red Metallic.

Najwyższy komfort

Świat, który chcesz oglądać.

Usiądź wygodnie na miękkich skórzanych lub materiałowych fotelach i przekonaj się, co to znaczy komfort. Poczujesz się bezpiecznie i wygodnie. Następnie rozejrzyj się po wnętrzu — Honda CR-V odkryje przed Tobą wszystko to, co najlepsze. 

Stylowe detale

Przykuwające uwagę detale we wnętrzu wykonane z nowoczesnych materiałów podkreślają elementy, takie jak nawiewy, wykończenie kierownicy, klamki i panel sterowania klimatyzacją. 

Twoja własna konsola

Uniwersalna konsola centralna ma trzy tryby — po jej pełnym otarciu zmieścisz tam jeden lub dwa duże przedmioty. 

Honda CR-V — zbliżenie przedstawiające panel dotykowy.

Otwierany szklany dach gwarantuje świetny widok podczas jazdy.

Składane i dodatkowe fotele w Hondzie CR-V — widok z boku.

Drugi rząd foteli można jednym ruchem złożyć na płasko w stosunku 60:40, co znacznie zwiększa pojemność bagażnika.

Siedmiu wspaniałych

W nowej Hondzie CR-V zastosowano mechanizm pozwalający jednym ruchem złożyć tylne siedzenia; jako opcja dostępny jest także trzeci rząd foteli oferowany w wybranych wersjach benzynowych. Gdy nie korzystasz ze wszystkich siedzeń, po prostu je złóż — znikną w podłodze bagażnika. 

Sterowanie klasy premium

Wszystko, co potrzebne, masz pod ręką.

Zbliżenie przedstawiające kierownicę wielofunkcyjną Hondy CR-V.

Aby unikać odwracania uwagi podczas jazdy, przewijaj i wybieraj informacje, które Cię interesują, nie odrywając rąk od kierownicy wielofunkcyjnej.

Kolorowy wyświetlacz TFT przedstawia kluczowe informacje, wyświetlając je tuż przed kierowcą. Jest to interfejs informacyjny kierowcy, który prezentuje kluczowe dane bezpośrednio przed kierowcą. 

Na ekranie

Możesz z łatwością poruszać się po interfejsie informacyjnym kierowcy, korzystając ze specjalnego pada zamontowanego na kierownicy lub za pomocą aktywacji głosowej. Dzięki tym opcjom możesz wybierać następujące funkcje: Wyświetlanie wiadomości SMS i elektronicznych, informacje dźwiękowe, kontakty telefoniczne, status AWD, a także inteligentne informacje o serwisowaniu pojazdu. 

Kierownica wielofunkcyjna

Oprócz interfejsu informacji kierowcy elementy sterujące na kierownicy pozwalają aktywować dodatkowe funkcje, np. umożliwiają sterowanie głośnością, tempomatem adaptacyjnym oraz systemem utrzymywania na pasie ruchu. W najwyższej opcji wyposażenia kierownica jest podgrzewana — możesz zapomnieć o niedogodnościach podczas jazdy zimą. 

Honda CR-V — zbliżenie przedstawiające wyświetlacz head-up.

Wyświetlacz head-up z rozszerzoną rzeczywistością przedstawia najważniejsze informacje, dzięki czemu kierowca widzi je bez odrywania wzroku od drogi.

Pozostań w kontakcie dzięki systemowi Honda CONNECT

Dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu nie musisz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką ani znajomymi.

7-calowy wyświetlacz Hondy CR-V — widok z boku.

Gdy korzystasz z 7-calowego ekranu dotykowego, wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Korzystając z funkcji Bluetooth® lub łącza USB, można uzyskać dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie. Możliwe jest również wyświetlenie interfejsu telefonu na 7-calowym ekranie dotykowym w celu uzyskania dostępu do aplikacji i umożliwienia wykonywania połączeń oraz wysyłania i odbierania wiadomości. 

Więcej możliwości połączenia

Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio Aha™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych. 

Honda CR-V — zbliżenie przedstawiające 7-calowy system nawigacyjny.

Nigdy nie stracisz orientacji, korzystając z nawigacji Garmin.

7-calowy wyświetlacz systemu informacyjno-rozrywkowego Hondy CR-V — widok z boku.

Rzut oka wystarczy, aby wybrać jedną z wyraźnych ikon.